Redish Splash
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

oh , eu, iti dai seama?

2 participanți

In jos

oh , eu, iti dai seama? Empty oh , eu, iti dai seama?

Mesaj  Nuclear Boom Vin Iun 19, 2009 5:45 pm

Hey sunt Raluca, o fana inebunita a lui John 5 XD/ Ce sa spun ascult death metal/ black metal/ rock alternativ/ rock clasic/ folk metal/ rock cu alte influente ( dar urasc pop-rockul, sau rap-rockul)/ da muzica japoneza nu pera multe trupe ( Deathgaze, Exit trace, etc). Deci da am fost fana Jrock inebunita, dar am renuntat, inainte imi palce the GazettE ( ah, Uruha =3), dar acu imi palc doar melodiile vechi, an cafe tot asa, imi plac trupele gen Dir en Grey ( meloodiile inainte de 2005 ), La'Mule ( kote kei), Madeth Gray'll ( kote kei), Aliene Ma'riage ( kote kei), Phobia ( omg, kote kei), Deathgaze, D'esparis Ray, Girugamesh, LuLu, Exist Trace, Danger Gang, Mannequin. Da ascult jrock de vreo 2-3 ani * am vechime B-) *, si rokc nu stiu cam de mica ( tati e rocker =3, adica fan al rockul dinainte de '91 <333, stiti voi Guns'n'Roses, Black Sabbath, Bon JOvi, etc. <--- si mie-mi plac astea). In rest ma uit la anime-uri, preferate cred ca : Junjou Romantica, Papa To Kiss In The Dark, Rosario+Vampire si Vampire Knight =3. In rest intrebari <33333? ah da si ador Marilyn Manson <333333 ( normal John 5 a fost in MM ) sunny
Nuclear Boom
Nuclear Boom
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 41
Puncte : 47
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/06/2009
Localizare : pe undeva

Sus In jos

oh , eu, iti dai seama? Empty Re: oh , eu, iti dai seama?

Mesaj  Devilish ObsesSion Vin Iun 19, 2009 5:46 pm

nu am cum sa-ti pun intrebari pentru ca nu am asa ceva:))/...oricum, welcome here! happy posting si restu
Devilish ObsesSion
Devilish ObsesSion
Admin
Admin

Capricorn Cocos
Numarul mesajelor : 62
Puncte : 121
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/06/2009
Varsta : 30
Localizare : ~dark palace~

https://red-splash.forumgratuit.ro

Sus In jos

oh , eu, iti dai seama? Empty Re: oh , eu, iti dai seama?

Mesaj  Nuclear Boom Vin Iun 19, 2009 5:50 pm

am sa iau in seama, happy postingu' :>]
ah da si ca sa nu am intrebari de genul, la avatarul meu nu e o tipa e-un tip, basistu de la MM, Twiggy Ramirez <333333
Nuclear Boom
Nuclear Boom
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 41
Puncte : 47
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/06/2009
Localizare : pe undeva

Sus In jos

oh , eu, iti dai seama? Empty Re: oh , eu, iti dai seama?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum